close
close

Covid19 Response

Covid News 2024

bacul43e

Spring Rodeo Circuit rolt door Newcastle

Het rodeoseizoen in de lente is snel verlopen met nog 3 evenementen tot aan de staatsfinale in Rock Springs. Vorige week waren de cowboys en cowgirls in Newcastle om punten te verzamelen in het individuele klassement. Hier is de lijst met de twee beste finishers van elk evenement voor de zaterdag- en zondagsessies.

Jongens Perf. #1

Zonder zadel:

1. Eian Smith-Pinedale 68

2. Jacob Cook-Green River 65

Stieren rijden:

1. Brenson Bartlett-Cheyenne 77

2. Owen Monfeldt-Cody 72

Zadelbron:

1. Pace Garrett-Gillette 67

Sturen worstelen:

1. Carter Hutchison-Rozet 13.41

2. Cole Kreikemeier-Jackson 14.62

Vastbinden van touw:

1. Jace Rourke-Gillette 10.58

2. Bridger Peil-Thermopolis 10.75

Team roping:

1. Kayton Hayden-Gillette & Austin Pixley-Sundance 8.25

2. Cooper Jones-Farson & Braxton Condos-Lyman 8,95

Meisjes Perf. #1

Zeepkisten race:

1. Kloe Nichols-Boulder 16.134

2. Hadley Thompson-Yoder 16.324

Breakaway-bekabeling:

1. Rickie Jo Rourke-Gillette 2.64

2. Rhame Hicks-Gillette 2.70

Geitbinden:

1. Rhame Hicks-Gillette 6.650

2. Hadley Thompson-Yoder 7.200

Paal buigen:

1. Abby Millburg-Gillette 20.100

2. Caitlin Moore-Wright 20.223

Jongens Perf. #2

Zonder zadel:

1. Jacob Cook-Green River 66

2. Chaz Dewey-Carlile 64

Stieren rijden:

1. Aidan Ruby Riverton 79

2. Brenson Bartlett-Cheyenne 69

Zadelbron:

1. Owen Thomson-Gillette 63

Sturen worstelen:

1. Trenton Sheehan-Rozet 8.40

2. Cole Kreikemeier-Jackson 9.51

Vastbinden van touw:

1. Klauw Larson-Gillette 11.15

2. Cade Thar-Rozet 11.32

Team roping:

1. Rickie Jo & Jace Rourke-Gillette 7.66

2. Cam Johnson-Buffalo & Cael Espenscheid-Big Piney 7.7

Meisjes Perf. #2

Zeepkisten race:

1. Kloe Nichols-Boulder-16.242

2. Abagail Olson-Sheridan 16.290

Breakaway-bekabeling:

1. Audrey Kremer-Cody 2.62

2. Dylan Thar-Douglas 2.78

Geitbinden:

1. Ricki Jo Rourke-Gillette 6.93

2. Bella Martinson-Gillette 7.25

Paal buigen:

1. Caitlin Moore-Wright 20.053

2. Abagail Olson-Sheridan 20.122

Jongens allround:

1. Klauw Larson-Gillette 158

2. Colson Myers-Buffel 132

Bareback-leiders:

1. Tuker Carricato-Saratoga 119

2. Eian Smith Pinedale 83

Leiders in stierenrijden:

1. Brenson Bartlett-Cheyenne 97

2. Aidan Ruby-Riverton 65

Zadel Broonc-leiders:

1. Pace Garrett-Gillette 40

2. Ty Scarborough-Pine Bluffs 38

Stuur worstelleiders:

1. Colson Myers-Buffel 83

2. Cole Kreikemeier-Jackson 75

Vastbinden van touwleiders:

1. Keyton Hayden-Gillette 68

2. Cade Thar-Rozet 61

Leiders van teamtouwen:

1. Cam Johnson-Buffalo & Cael Espenscheid-Big Piney 86.50

2. Jhett Longwell-Thermopolis & Bridger Peil-Thermopolis 58,50

Jongens snijden leiders:

1. Keyton Hayden-Gillette 116.5

2. Porter McCumber-Thermopolis 109.5

Leiders van vatraces:

1. Abagail Olson-Sheridan 102

2. Kloe Nichols-Boulder 96.50

Afgescheiden leiders:

1. Hadley Thompson-Yoder 73.50

2. Jymie Adamson-Buffel 60.50

Leiders voor het binden van geiten:

1. Hadley Thompson-Yoder 91

2. Caitlin Moore-Wright 86

Paalbuigleiders:

1. Abby Millburg-Gillette 90

2. Shayda Lesmeister-Rozet 72

Meisjes snijden leiders:

1. Adeline Norstegaard-Gillette 150

2. Baleigh Lane-Huntley-107

Reined koepaard:

1. Cooper Justus-Parkman 83.50

2. Baleigh Lane-Huntley 73.50

De rodeo van deze week zal plaatsvinden in Gillette met de Junior Finals op donderdag en vrijdag en het reguliere middelbare schoolevenement op zaterdag en zondag. De staatsfinales zijn van 3 tot 9 juni in Rock Springs en de National High School Finals zijn van 14 tot 20 juli in Rock Springs.

WyoPreps-logo

Rodeo op de middelbare school in Wyoming

Grote Piney Rodeo-2024

Galerijcredit: Sadie Snively